QCC Management

Quality

Competence

Commitment

QCC Management startades av Niklas Brolin år 2000 och har under årens lopp drivits i lite olika konstellationer och på olika adresser i Stockholms innerstad. Inriktningen har hela tiden varit redovisning, ekonomikonsultationer och bolagsjuridik. I januari 2018 slog sig Nils Ström och Niklas Brolin, båda med ett förflutet på PWC, ihop med målsättningen att bygga ett konsultbolag med basen i redovisning men med större bredd och högre kompetens än vad som är vanligt i branschen.

Kontoret låg då i det Carlbergska huset på Hornsgatan 24, ett stenkast från Slussen och med utsikt mot Maria Magdalena kyrka i söder och mot Riddarholmen och Stadshuset i norr. Med en klar målsättning att växa blev lokalen efter knappa två år för trång och i oktober 2019 gick flytten till nuvarande adress på Gamla Brogatan 27, ett större, modernare och mer ändamålsenligt kontor där verksamheten hade bättre förutsättningar att växa och utvecklas vidare.

Hitta din personliga redovisningskonsult

Niklas Brolin
Partner
niklas.brolin@qcc.se
08 400 507 09
Nils Ström
partner
nils.strom@qcc.se
08 400 507 05
Jennifer Hasselrot
Byråledare
Jennifer.Hasselrot@qcc.se
08 400 507 04
Anna Zelenina
Auktoriserad redovisningskonsult
anna.zelenina@qcc.se
08 400 507 07
Mikael Staremo
Auktoriserad redovisningskonsult
mikael.staremo@qcc.se
08 400 507 03
Natalia Jonsson Gullberg
Auktoriserad redovisningskonsult
natalia.jonsson.gullberg@qcc.se
08 400 507 17
Sophia Nyberg
Auktoriserad redovisningskonsult
sophia.nyberg@qcc.se
08 400 507 14
Åsa Malmberg
Auktoriserad redovisningskonsult
asa.malmberg@qcc.se
08 400 507 06
Carl Sebastian Malm
redovisningskonsult
carl.sebastian.malm@qcc.se
08 400 507 15
Cecilia Folke Paulin
Redovisningskonsult
cecilia.folke.paulin@qcc.se
08 400 507 08
Ellen Westman
Redovisningskonsult
ellen.westman@qcc.se
08 400 507 20
Emilia Söderberg
Redovisningskonsult
emilia.soderberg@qcc.se
08 400 507 18
Jelena Vagic
Redovisningskonsult
jelena.vagic@qcc.se
08 400 507 19
Linda Veström
Redovisningskonsult
linda.vestrom@qcc.se
08 400 507 02
Maja Sandström
Redovisningskonsult
maja.sandström@qcc.se
08 400 507 11
Maria Abdish
Redovisningskonsult
maria.abdish@qcc.se
08 400 507 16
Matilda Karlsson
Redovisningskonsult
matilda.karlsson@qcc.se
08 400 507 13
Silvia Lahdo
Redovisningskonsult
silvia.lahdo@qcc.se
08 400 507 10
Susanne Gäfvert
Redovisningskonsult
susanne.gafvert@qcc.se
08 400 507 12
Det här kan vara du!
Mejla ditt CV till:
info@qcc.se
08 400 507 00